България изпусна да победи Азербайджан във втората си контролна среща в турнира FIFA Series, който се игра в Баку. Двата отбора завършиха 1:1, с което серията без загуба под ръководството на Илиан Илиев вече е четири мача.

Филип Кръстев откри резултата за България със страхотен гол в 59-ата минута, негов първи за националния отбор. Муса Гурбанлъ с дебютния си гол за Азербайджан фиксира равенството в 87-ата минута.

Домакините изпуснаха немалко положения в двуострия мач, „лъвовете“ също се отчетоха с добри положения. Десподов изпусна най-фрапантното минути, след като поведохме. Той получи добър пас от Алекс Колев, но от 7 метра фронтално срещу вратата изкара топката в аут.