Левски продължава без победа по време на подготвителния си лагер в Белек, след като загуби с 0:1 от втородивизионния турски отбор Генчлербирлиги.

През първото полувреме гол на Билал Бари беше отменен, а Радослав Цонев уцели греда.

След почивката "сините" се представиха по-слабо и Генчлербирлиги, който се намира в средата на таблицата във втората местна лига, създаде няколко опасности пред Николай Михайлов.

Вратарят се справи добре, но в 72-ата минута направи дузпа, от която Илкай Каракас вкара единствения гол в проверката.

Така Левски продължава да е без победа, след като преди това стигна до три равенства – 1:1 с Гурник (Забже) и Бохемианс, както и 2:2 със словенския гранд Марибор.

В петък от 16.00 часа хората на Станимир Стоилов излизат срещу Динамо Киев. До края на лагера в южната ни съседка, "сините" ще играят още с украинския Верес Ровно. Мачът е насрочен за 7 февруари.