Снимка БТА

Литекс тресна с 2:0 ЦСКА и направи сериозна крачка към участие в Лига Европа. Двата гола за ловчанлии заби Данило Асприля през първото полувреме.

С тази победа Литекс изпревари ЦСКА и вече е на третото място с 47 точки, докато армейците продължават да затъват и вече са четвърти с 46 пункта.

Това бе осми мач подред в който червените нямат записана победа в "А" група, като тимът има 2 ремита и 6 загуби за тези срещи.

По-фрапантното е, че тимът няма нито едно попадение за този брой мачове, което е повече от трагично за клуб като ЦСКА. Ловчанлии изиграха страхотен мач, тотално разнебитиха армейците и логично си грабнаха трите точки.

ЦСКА бе повече от трагичен и смешен. Играчите на Галин Иванов бяха абсолютно комични и неадекватни, като сериозно ядосаха феновете си, които на няколко пъти едва не прекратиха мача.