Тотнъм продължава да печели всеки официален мач от началото на сезона. Шпорите разбиха 3:0 АЕЛ Лимасол в реванш от плейофния кръг на Лига Европа и с общ резултат 5:1 се класираха в групите.

Това бе четвърта поредна победа за лондончани през сезона. Освен двата успеха над отбора воден от Ивайло Петев, Шпорите биха още Уест Хям и КПР. За тези четири мача Тотнъм вкара 10 гола, а допусна само 2.

Лондончани пропуснаха дузпа още в началото, след като Ноутън бе съборен от вратаря Фегурк. Стражът се контузи в ситуацията и бе изнесен на носилка. Резервата Пулпо обаче спаси удара на Хари Кейн от бялата точка.

Нападателят на Тотнъм все пак се реваншира в 45-ата минута, когато откри резултата. След почивката Шпорите вкараха още 2 гола. Първо Паулиньо бе точен с удар от близо, а след това Тотнъм получи още една дузпа. Този път изпълни Таунзънд и вкара за крайното 3:0.