Снимка: Bulphoto.com

Сблъсъкът между Лудогорец и Славия (0:0) от 7-ия кръг на efbet Лига беше изпълнен със скандални моменти.

В края на първото полувреме вратарят на столичани Антонис Стергиакис получи директен червен картон за игра с ръка извън наказателното поле. Всъщност, той докосна топката с... бедро.

В 78-ата минута една от звездите на разградчани – Вандерсон, успя да пробие "белия" бетон. Голът обаче не беше зачетен за несъществуваща засада. Единствено бразилецът не разбра за решението на съдиите и дълго време се радва на попадението, докато играта продължи.

Вижте забавния момент в материала на Gol.bg

Нещо повече, от последвалата контра Славия създаде нелошо положение за гол. Равенството пък беше последен мач на Стойчо Стоев начело на Лудогорец. Той е освободен от поста, а временно отборът ще бъде воден от Станислав Генчев и Здравко Здравков.

Вижте пълното класиране в efbet Лига

За капак, Лудогорец изпусна 1-то място в класирането за сметка на Левски. Славия заема 9-та позиция с 8 точки.