ЦСКА-София и Левски не успяха да се победят в напрегнат мач от 10-ия кръг на Първа лига. В люта битка на националния стадион "Васил Левски" двата отбора завършиха 1:1.

Франсис Нар даде преднина на "сините" малко преди почивката. Към края на мача резервата Преслав Йорданов изравни от дузпа и донесе точката на "червените".

ЦСКА-София имаше предимство през по-голямата част от мача, след като изненадващо лидерът в първенството Левски игра твърде предпазливо и само дебнеше на контраатаки.

Тактиката на Люпко Петрович в крайна сметка не сполучи. Въпреки изпусната победа Левски остава на върха в класирането с две точки пред втория Лудогорец, но и с мач повече.

Прочетете пълен репортаж от мача в Gol.bg!